Звернення громадян

Ви можете:
• звернутись з письмовою заявою до приймальні Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради, яка розташована за адресою: вул. Т.Шевченка, 70, м. Снятин, Коломийський район, Івано-Франківська область.
• надіслати лист поштою за адресою: 78301, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, м. Снятин, вул. Т. Шевченка, 70.
• надіслати електронне звернення на е-адресу: 43917808@mail.gov.ua. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним).
• Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
• Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.