«Волинськими стежками Лесі Українки”: семінар для учителів мовно-літературної освітньої галузі

17-18 травня учителі мовно-літературної освітньої галузі закладів загальної середньої освіти Снятинщини взяли участь у виїзному семінарі «Волинськими стежками Лесі Українки».
Поїздка організована Снятинським ЦПРПП за сприяння Снятинської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Семінар розпочався в літературно-меморіальному музеї-садибі Лесі Українки в селі Колодяжному, Волинської області, де провела своє дитинство і юнацькі роки видатна письменниця — Леся Українка.
Учасники екскурсії мали нагоду ознайомитися з меморіальними речима Лесі Українки та її родини, прижиттєвими виданнями творів поетеси та її матері — Олени Пчілки, фотографіями, речима побуту та етнографії Волині, відтвореними фрагментами робочого кабінету і сільської хати.

Впродовж наступного дня педагоги відвідали багатовікову спадщину Волинського краю – замок князя Любарта, інші визнані місця Луцька, такі як історико-культурний заповідник «Старий Луцьк», національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» та ін.

Луцьк – це відмінна можливість дізнатися багато нового і цікавого, зануритися в історію та захоплюючі легенди.

Виїзний семінар наповнив будні освітян новими враженнями та ідеями. Педагоги збагатили свої знання цікавим краєзнавчим матеріалом, який можна використати на уроках, емоційно розвантажилися та здобули сили для подальшої боротьби на освітянському фронті.