Переможці виставки «Великодні передзвони»

В Івано-Франківську завершилась виставка «Великодні передзвони», що мала на меті формування у молоді шанобливого ставлення до традицій свого народу та розвитку вмінь і навичок в роботі з природнім матеріалом, популяризації народних традицій.

На виставці було представлено понад 200 робіт талановитих рукодільників у трьох номінаціях. Унікальні ідеї юних митців відтворили найдавніші традиції української культури у святкуванні Великодня.

За креативну роботу в номінації «Великодня писанка» журі відзначили Гран-прі учениць Снятинського ліцею «Інтелект» Вероніку Качур та Діану Огерук (керівник Христина Печенюк).

І місце у номінації «Великодня композиція» здобула вихованка Снятинського ЦПО «Сокіл» Христина Костишин (керівник Ольга Чудак).

Також перемогу у вказаній номінації вибороли учениці Будилівської гімназії імені Володимира Хроновича Таїсія Костащук та Вікторія Майданська (керівник Марія Григоращук).

Другим місцем відзначили вихованку Снятинського центру позашкільної освіти «Сокіл» Майю Кіцул (керівник Ольга Чудак).

Почесне «срібло» отримав учень Белелуйської філії Задубрівського ліцею імені Богдана Ступарика Дмитро Тимчук (керівник Лідія Тимчук).

І місце у номінації «Великодній віночок» здобула вихованку Снятинського ЦПО «Сокіл» Христина Мазуркевич (керівник Ольга Чудак).

Гідну перемогу у номінації також здобув учень Снятинського ліцею «Інтелект» Захар Юрійчук (керівник Анна Таратова).
«Сріблом» відзначили ученицю Будилівської гімназії імені Володимира Хроновича Вікторію Бурковську (керівник Марія Григоращук).

Перемогу у номінації «Великодня писанка» здобула учениця Джурівського ліцею Аліна Балащук (керівник Оксана Хрептій).
Почесне ІІ місце виборола вихованка Снятинського ЦПО «Сокіл» Каріна Делявська (керівник Ольга Чудак).