Форум “Стратегічна сесія цифровізації освітньої галузі | Івано-Франківська область”

У середу, 10 квітня в Івано-Франківську проходив форум “Стратегічна сесія цифровізації освітньої галузі | Івано-Франківська область”, організованої представниками цифрової освітньої платформи «Eddy» (посилання на сайт та Facebook).

Участь у конференції взяла команда освітян зі Снятинщини, серед яких: начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради Андрій Данильчик, головний спеціаліст відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради Сніжана Яворницька, консультант Снятинського ЦПРПП Василь Бойченко та директор Княженського ліцею Михайло Мерлюк.

На освітній сесії розглядали найактуальніші питання розвитку освіти та створенню інноваційного та доступного освітнього середовища.

Куратори заходу також презентували учасникам дистанційну школу “Оптіма” та можливості, які вона надає у подоланні освітніх втрат та якісному навчанні.

Розвиток освітніх програм та оновлення технічної бази відповідно до умов розвитку суспільства стає базовою передумовою для перспектив нових поколінь у майбутньому.