Семінар-нарада з педагогами-інтернами та їх наставниками «Впровадження педагогічної інтернатури: роль, функції, ведення робочої документації»

У понеділок, 6 листопада у Снятині пройшла семінар-нарада з педагогами-інтернами та їх наставниками «Впровадження педагогічної інтернатури: роль, функції, ведення робочої документації».

На зібранні обговорили нормативно-правові документи згідно яких, організовується педагогічна інтернатура:

  • Закону України «Про повну загальну середню освіту»;
  • Наказу Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 № 1128 «Про затвердження Положення про педагогічну інтернатуру».

Відповідно до Положення про педагогічну інтернатуру особи, які не мають досвіду педагогічної діяльності та приймаються на посаду педагогічного працівника – інтерни, протягом першого року роботи повинні пройти педагогічну інтернатуру.

Учасники наради отримали методичні інструкції щодо взаємодії педагога-інтерна, педагога-наставника та керівника закладу освіти; програми заходів на період педагогічної інтернатури та забезпечення всебічної підтримки молодого вчителя відповідальними особами від закладу освіти.

Впровадження педагогічної інтернатури для новопризначених працівників без педагогічного досвіду дозволяє прискорити процес адаптації та формування професійних компетентностей молодого фахівця.