На Снятинщині відзначили День працівників освіти

Вчителі, вихователі, викладачі, керівники гуртків, тренери, кухарі та ще багато працівників закладів освіти щоденно створюють комфортну атмосферу для навчання та розвитку майбутнього покоління українців.

У п’ятницю, 27 вересня у Снятинському будинку культури відбулися урочистості до Дня працівника освіти, де відзначили кращих педагогів громади за їх майстерність, інноваційні підходи у освітній сфері та креативний освітній менеджмент.

З вітальними словами виступив голова Снятинської міської ради Анатолій Шумко, який відзначив результати плідної роботи вчителів та адміністрацій закладів освіти.

Праця усіх освітян у ці непрості часи набуває нових, неоціненних граней. Цей рік був непростим. Проте попри війну ви продовжуєте працювати та щодня добросовісно і віддано виконувати свою непросту роботу задля майбутнього нашої України – наших дітей. Ціную вашу працю. Бажаю вам здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, мудрості, терпіння у нелегкій справі навчання і виховання підростаючого покоління. А головне – мирного всім неба! Також щиро дякую нашим вчителям, учням та їх батькам за постійну допомогу Збройним Силам України. Ви є надійною опорою в тилу для наших захисників“, – побажав педагогам Анатолій Шумко.

“Сьогодні власним прикладом наші педагоги, своєю працьовитістю, наполегливістю, незламністю, постійним самовдосконаленням стають авторитетом і одночасно формують майбутнє інтелектуальне, незламне покоління українців”, – зазначила начальник Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради, Оксана Мизюк.

На знак подяки за можливості щоденно виконувати справу душі, учасники заходу вшанували тих, хто замінив шкільну ручку на автомат, краватку на бронежилет, дзвінкий шкільний клас на гучний фронтовий окіп.

За особливий внесок у розвиток освіти впровадження нових технологій у навчання та виховання дітей, досягнення високих результатів у педагогічній праці вчителів закладів освіти Снятинщини відзначили подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами голів Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради, грамотами Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, грамотами Снятинської міської ради та Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради. 

Також троє педагогів закладів освіти Снятинщини здобули найвищу педагогічну нагороду в нашій громаді  Звання лауреата та премією імені Василя Равлюка.