Рейтинг шкіл громади за результатами НМТ 2023 року

Фахівці освітнього ресурсу «Освіта.ua» сформували рейтинг загальноосвітніх шкіл Івано-Франківської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року, серед них почесні місця займають заклади освіти Снятинської територіальної громади.

Укладання рейтингу здійснювалося за результатами національного мультипредметного тесту, отриманими випускниками шкіл у 2023 році.  Цьогоріч був заздалегідь встановлений пороговий бал «склав / не склав», який став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки.

Снятинський ліцей «Інтелект» Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області отримав почесне 6-те місце в рейтингу по області і лідирує серед закладів освіти у громаді за результатами НМТ.

Зокрема в першу сотню рейтингу серед загальноосвітніх шкіл області ввійшли такі заклади освіти: Снятинський ліцей імені Антона Лотоцького, Снятинський ліцей імені Василя Стефаника, Вовчківський, Попельниківський, Джурівський ліцеї Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області.

Варто також зазначити, що у восьми школах 100% випускників склали НМТ вище порогового балу.

Зважаючи на формат тесту, умови проведення та особливості визначення результатів НМТ, порівнювати рейтинг 2023 року з рейтингами попередніх років не є доцільним. Також, зважаючи на вказані особливості, не є доцільним ухвалення управлінських рішень за результатами учнів конкретної школи в рейтингу.

Вітаємо випускників шкіл та їхніх вчителів з високими здобутками у навчанні!