«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Снятинщина приймає виклик від Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» і долучається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», який відбудеться 16 вересня 2023 року.

За даними Світового банку, щодня люди виробляють понад 2 мільярди тонн сміття, а це приблизно по 800 грамів на одного жителя планети. Переважна кількість відходів розкладається дуже довго.

Захід має на меті сформувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднати зусилля заради екологічного майбутнього.

Запрошуємо заклади освіти приєднатись до акції та взяти участь у щорічному конкурсі від міжнародного молодіжного руху School Recycling World!

Умови участі:

  • опублікувати анонс акції та конкурсу з закликом приєднуватись на інформаційних ресурсах закладу освіти;
  • провести  колективне прибирання на заздалегідь визначеній локації (16 вересня 2023 року, початок з 10:00); 
  •  зробити фото, сторіси на місцях до і після прибирання, відмітити організаторів (Відділ освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine») у соціальних мережах та використати хештеги: #letsdoitukraine #worldcleanupday #цифровеприбирання;
  • за результатами участі закладу освіти у Всесвітньому дні прибирання необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18 до 25 вересня 2023 року включно.

Всім закладам освіти пропонується «цифрове прибирання».  Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу (реєстрація результатів на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup).

Детальніше про умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням: https://cutt.ly/nflKgaR .

Результати конкурсу будуть оприлюднені вже 1 жовтня 2023 року на сайті та в соціальних мережах «School Recycling World»: www.schoolrecyclingworld.org.

Let’s do it, Ukraine