Проведено навчально-польові збори здобувачі освіти

З метою вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з навчального предмета «Захист України», визначення рівня їх готовності до строкової військової служби у Збройних силах та інших військових формуваннях України 17-19 травня 2023 року проведено трьохденні навчально-польові збори зі здобувачами освіти 11-х класів.

В рамках навчально-польових зборів ліцеїсти відпрацювали 18-часову програму та спробували свої сили в опануванні практичних навичок, дій і нормативів з військової справи, прикладної фізичної підготовки, метання гранати та навичок надання першої домедичної допомоги та тактичної медицини. 18-19 травня 2023 року допризовники на чолі з керівниками зборів на Устянському полігоні відпрацювали навчальну стрільбу із автомата АК-74 бойовими патронами, відповідно до графіка.

Практичні заняття пройшли на території закладів освіти, де випускники закріпили уміння і навички із надання домедичної допомоги при радіаційних ураженнях: використання захисних споруд, одягання захисного одягу і взуття, допомога в залежності від характеру уражень організму людини.

Під час проведення навчально-польових зборів здобувачі освіти активно приймали участь в навчаннях, показали свою мужність, витривалість і силу.