На Снятинщині проведені змагання з пожежно-прикладного спорту

Сьогодні, 12 травня 2023 року на базі Снятинського ліцею імені Михайла Бажанського Снятинської міської ради проводяться змагання з пожежно-прикладного спорту за категоріями юнаки, дівчата між закладами освіти Снятинської міської ради.

Спортивний захід зібрав на місцевому стадіоні енергійну і налаштовану на перемогу молодь команди юнаків: Вовчківського ліцею імені Василя Равлюка, Джурівського ліцею, Задубрівського ліцею імені Богдана Ступарика, Підвисоцького ліцею, Снятинського ліцею імені Василя Стефаника, Снятинського ліцею імені Михайла Бажанського, Снятинського ліцею «Інтелект», Стецівського ліцею, Устянського ліцею імені Євгена Грицяка, Завальської гімназії та команди дівчат: Джурівського ліцею, Прутівського ліцею імені Володимира Самійленка, Снятинського ліцею «Інтелект», Стецівського ліцею.

Учасниками спортивної естафети розпочали змагання з представлення команд та їхніх девізів. Команди виконували цікаві завдання і змагалися між собою за звання кращих. Програма змагань включала різноманітні естафети, за результатами яких визначилися переможці. Школярі проявляли свою кмітливість у багатьох видах вправ: згинання та розгинання рук в упорі лежачи, підтягування на перекладині, біг 100 метрів та пожежна естафета.

Окрім спортивних естафет, учні поспілкувалися з вогнеборцями пожежно-рятувальної частини, почули корисну інформацію про пожежну безпеку. Зокрема, дітям продемонстрували обладнання пожежного автомобіля, яке застосовується у боротьбі з вогнем та під час надзвичайних ситуацій. Також школярі мали нагоду власноруч на практиці спробувати у використанні пожежний рукав і оглянути режими подачі води.

У підсумку переможцями змагань з пожежно-прикладного спорту у категоріях стали:

  • серед юнаків

І місце – команда Джурівського ліцею;

І місце – команда Устянського ліцею імені Євгена Грицяка

ІІ місце – команда Підвисоцького ліцею;

ІІІ місце – команда Стецівського ліцею;

  • серед дівчат

І місце – команда Стецівського ліцею;

ІІ місце – команда Джурівського ліцею;

ІІІ місце – команда Прутівського ліцею імені Володимира Самійленка;

ІІІ місце – команда Снятинського ліцею «Інтелект».

 На завершення змагань команди-переможці були нагороджені грамотами за зайняті призові місця. Спільні пам’ятні світлини, які наостанок зробили усі разом, стали чудовою пам’яткою на згадку про цікавий захід.

 Незабаром наші юні пожежники, які здобули перемогу на рівні громади, представлятимуть Снятинську міську територіальну громаду в другому етапі змагань з пожежно-прикладного спорту, на рівні району. Тож вітаємо переможців і бажаємо нашим юним спортсменам перемоги у подальших змаганнях.