Відбулося засідання колегії Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради

10 травня 2023 року відбулося чергове засідання колегії Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради, яке проводилося на базі Снятинського ліцею імені Михайла Бажанського. У роботі колегії взяли участь керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Снятинщини. Засідання відбулось під керівництвом начальника відділу освіти Оксана Мизюк.
Учасники засідання розглянули та обговорили ряд актуальних освітніх питань.
Перше питання порядку денного, яке було заслухане на засіданні колегії – звіт директора Снятинського ліцею імені Михайла Бажанського Снятинської міської ради за 2021-2023 роки. Керівник розповіла про сильні та слабкі сторони управлінської роботи, учнівські досягнення, визначила основні напрямки для подальшої діяльності.
Серед основних питань, які розглядались на колегії – аналіз результативності участі здобувачів освіти в олімпіадах та конкурсах ІІ та ІІІ рівнів та аналіз роботи із обдарованими дітьми.
Значну увагу також, було приділено питанню реалізації головних виховних напрямів, здійснення превентивних заходів серед дітей та молоді в 2022–2023 навчальному році в умовах воєнного стану.
Під час засідання колегії присутні детально обговорили вищезазначені питання, проаналізували ефективність організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та визначено ряд завдань поставлених до виконання.
По завершенню засідання колегії відділу освіти було проведено нараду із керівниками закладів освіти громади.