Змагання з волейболу серед дівчат та юнаків Снятинщини

8-9 травня 2023 року на базі Снятинської ДЮСШ «Колос» за ініціативи Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради та спільно з Снятинською ДЮСШ, проводитимуться змагання з волейболу серед дівчат та юнаків 2008-2009 р.н. (8-9 класів) та 2006-2007 р.н. (10-11класів) закладів освіти Снятинської міської ради.

Метою спортивного заходу є пропагування здорового способу життя серед дітей і залучення їх до систематичних занять фізичною культурою і спортом та підвищення якості навчально-тренувальної роботи з підготовки спортивних резервів.

Сьогодні у підсумку змагань з волейболу серед дівчат 2008-2009 р.н. першу сходинку посіли волейболістки Горішньозалучанської філії Снятинського ліцею імені В. Стефаника, 2 місце – Хутір-Будилівської філії Снятинського ліцею імені В. Стефаника, а 3 місце – Орелецької філії Вовчківського ліцею імені В. Равлюка.

Гра триває! Бажаємо юним волейболістам сильного командного духу, а всім учасникам хай цей ігровий день принесе позитивні враження та неповторні емоції!

Також запрошуємо всіх бажаючих підтримати команди та насолодитись переглядом безкомпромісних матчів з волейболу серед дівчат та юнаків 2006-2007 р.н., який відбуватиметься 9 травня на базі Снятинської ДЮСШ «Колос».