Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

Щорічно 6-го квітня вся планета відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.

Цей день підкреслює важливість і необхідність спорту для суспільства, держави та всієї міжнародної спільноти. Адже спорт, здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та благополуччя української нації. Чим спортивніша, тим здоровіша наша нація, тим сильніша і багатша наша Україна!

У цей день хочемо відзначити Снятинську дитячо-юнацьку спортивну школу Снятинської міської ради, яка увійшла в десятку кращих в області за рівнем розвитку спорту.

⛹️‍♂️

Серед ДЮСШ територіальних громад за рівнем розвитку спорту Снятинська дитячо-юнацька спортивна школа Снятинської міської ради посіла 7 місце.

Це найкращий результат за останні п’ять років. Рейтинг в основному укладався на основі результатів, які спортсмени продемонстрували на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях у 2022 році.

У цьому році наші спортсмени продовжують конкурували з ДЮСШ територіальних громад області здобуваючи все кращі і кращі результати.

Докладаємо всіх зусиль задля ще більшого розвитку спорту у нашій громаді. Навіть найменша спортивна перемога є складовою нашої великої Перемоги.