Фотомарафон «Страва дня»

З 29 березня у закладах дошкільної освіти Снятинщини стартував фотомарафон «Страва дня»

З ініціативи відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради та за підтримки керівників закладів дошкільної освіти стартував фотомарафон «Страва дня»

Основна мета такого заходу – обмін думками щодо реформування шкільного харчування, ознайомлення батьків із стравами, які готуються у закладах освіти.

Фотоматеріали страв, рекомендованих згідно з затвердженим меню щодня презентуються на сторінках Facebook для того, щоб батьки мали можливість відстежити, яку їжу споживають діти у різних закладах дошкільної освіти Снятинської міської ради та могли обмінюватися думками та висловити пропозиції.

Передбачено і надалі проведення різноманітних заходів щодо представлення та поширення досвідів роботи з питань організації та стану харчування здобувачів освіти у закладах освіти.

Здорове харчування – питання актуальне для нашого часу. Дуже важливим є формування у дітей дошкільного віку мотивів, понять, переконань в необхідності збереження і зміцнення свого здоров’я. Особливо важливо вміти правильно організувати своє харчування. Ці навички найлегше і надійніше формуються в дитинстві. Тому, зростає усвідомлення того, що необхідно відроджувати культуру правильного харчування.