Виховання національної свідомості у здобувачів освіти

Учасники заходу

Сьогодні, 14 березня на базі Белелуйської філії Задубрівського ліцею імені Богдана Ступарика відбувся семінар педагогів-організаторів та засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Снятинської міської ради на тему: «Виховання національної свідомості у здобувачів освіти».

Захід розпочався екскурсією в шкільний історико-краєзнавчий музей видатної односельчанки, знаної українки Наталії Кобринської. Цікаву, змістовну екскурсію музеєм провела завідувачка філії Козьмик Ольга Йосафатівна разом із юними музеєзнавцями. Організатори заходу підготували виступ присвячений українському генію – Тарасу Шевченку, а також вшанували наших захисників-добровольців.

Далі учасникам семінару було запропоновано дуже цікаву квест-гру «Єднаймо душі словом Кобзаря». Вчителі активно включилися в гру, працювали у групах, креативили. Також з педагогами-організаторами було обговорено питання щодо планування роботи в закладах освіти. Особливу увагу було зосереджено на національно-патріотичному вихованню наших дітей та превентивної роботи з ними.

Дякуємо адміністрації Белелуйської філії Задубрівського ліцею імені Богдана Ступарика  за організацію та проведення семінару.

засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Снятинської міської ради