14 березня – День українського добровольця

Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини.

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування в перші дні війни та поповнив ряди Збройних Сил України, ті, хто став до лав територіальної оборони, ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра.   

Без вагань,  стали  добровольцями-захисниками нашої рідної землі, педагоги нашої громади: Терлецький Іван, учитель Джурівського ліцею, Попадюк Володимир, учитель Прутівського ліцею імені В. Самійленка, Кунічак Ігор, учитель Снятинського ліцею «Інтелект».

   З нагоди відзначення Дня українського добровольця  на базі Джурівського ліцею проведено свято «Люди, що живуть задля людей» та благодійний  ярмарок в підтримку воїнів-добровольців села Новоселиця.  Виховний захід «Вони для нас виборюють життя» організували учасники освітнього процесу Прутівського ліцею імені В. Самійленка. На заході прозвучали слова подяки й шани тим, хто за покликом власного серця став на оборону України. В Снятинському ліцеї «Інтелект»  відбувся патріотичний захід «Мужність, патріотизм, пам’ять бійців-добровольців»,  де учні вшанували мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

    З метою зміцнення патріотичного духу в закладах освіти, підвищення суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань в усіх закладах загальної середньої освіти нашої громади  проведено  урок мужності, тематичні виставки літератури в шкільних бібліотеках, організовані  патріотичні години. Цікавими заходами для учнів є виставки дитячих  творчих робіт, творів, віршів, малюнків і фото, присвячених бійцям-добровольцям «Наші захисники», «З Україною в серці»,  зустрічі з учасниками бойових дій «Вони пройшли крізь вогонь і зброю». Заклинанням з учнівських вуст лунали хвилюючі слова: “Ви вибрали  спати не у теплій хаті, а в ровах, окопах в цю весняну ніч… Хлопці-добровольці,  прийдіть живими! Хай минають кулі Вас у цій війні».

  Бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків, готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги. 

🇺🇦

Ми — сильні! Ми — Україна!

Снятинський ліцей “Інтелект”
Снятинський ліцей “Інтелект”
Снятинський ліцей “Інтелект”
Джурівський ліцей
Джурівський ліцей
Джурівський ліцей
Прутівський ліцей імені В. Самійленка
Прутівський ліцей імені В. Самійленка
Прутівський ліцей імені В. Самійленка