Спортивні досягнення вихованців Снятинської ДЮСШ

Минулі вихідні були багатим на спортивні здобутки для вихованців Снятинської дитячо-юнацької спортивної школи, які показали високі результати на змаганнях різних рівнів. 

Чемпіонат області з боксу серед юніорів та юніорок 2007-2008 р.н.

11-12 березня 2023 року на Чемпіонаті області з боксу серед юніорів та юніорок 2007-2008 р.н. у місті Івано-Франківськ, Снятинську ДЮСШ представляли вихованці Назар Томаш та Юлія Максимчук. Спортсменка Юлія Максимчук зайняла 🥇1 місце і другий рік поспіль стає найсильнішою та підтверджує своє місце в збірній команді Прикарпаття (вікова категорія до 52 кг). Чим здобула право представляти область у м. Хмельницьк на Чемпіонаті України.

Тож бажаємо не зупинятись на досягнутому і впевнено йти до своєї спортивної мети.

Юлія Максимчук

Волейбольний турнір серед дівчат

11 березня 2023 року на базі Рожнівського ліцею проводився волейбольний турнір серед дівчат, присвячений Дню українського добровольця. У змаганні взяло участь п’ять команд. За результатами змагань команда Снятинської дитячо-юнацької спортивної школи Снятинської міської ради зайняла ІІ місце.

Дякуємо тренеру-викладачу Ларисі Імангуловій за підготовку спортсменів. Вітаємо волейболісток з високим результатом та бажаємо нових успіхів!