Працюємо на інформаційному фронті

Керівники закладів загальної середньої освіти Снятинської міської ради взяли участь у вебінарі щодо основних вимог інформаційної гігієни в кіберпросторі, який проводили працівники кіберполіції Івано-Франківської області за підтримки департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації. Під час вебінару учасники мали можливість ознайомитися з типовими видами шахрайства і отримали роз’яснення щодо шляхів їх уникнення та презентовано проєкт «MRIYA», який розроблено Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України щодо протидії російським окупантам у медіа-просторі.

Платформа MRIYA – синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі.

Як працює бот у бот «Народний месник»

Створений чат-бот для громадян – “Народний месник”, сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/ukraine_avanger_bot.   

Як працює бот у бот «StopRussia | MRIYA»

Виявили підозрілий ресурс окупанта, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/stopdrugsbot.   

Для чого створений канал «StopRussia | MRIYA»

–   Перевіряємо та блокуємо ресурси які поширюють фейки та пропаганду, котрі надходять у бот «StopRussia | MRIYA».

–   Створюємо інструкції для боротьби на інформаційному фронті.

– Хочеш долучитися до кібервійська і разом блокувати фейки та пропаганду в інтернеті, приєднуйся  до каналу  https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6  і виконуй подальші інструкції.

У ході проведення вебінару учасники запропонували працівникам кіберполіції Івано-Франківщини проводити на постійній основі навчання у закладах освіти, оскільки безпека здобувачів освіти в мережі  Інтернет й ознайомлення їх із типовими видами шахрайств та можливостями їх уникнення є першочерговими завданнями у цей час.

Кожен українець — ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт — інформаційний.