На Снятинщині стартує прийом ЗЗСО заяв щодо зарахування учнів до перших класів у 2023 році

З 01 березня 2023 року закладами загальної середньої освіти Снятинської міської ради розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до першого класу.

Останній день приймання заяв про зарахування дітей – 31 травня 2023 року, відповідно до рішення Виконавчого комітету Снятинської міської ради.

Цьогоріч зарахування дітей здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН №367 від 16 квітня 2018 року та наказу МОН №274 від 28 березня 2022 року «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

До заяви одного з батьків додаються:

У зв’язку з воєнним станом, під час прийому документів необхідно враховувати, що діти (або один із батьків), які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, а також не мають одного чи обох документів, також зараховуються до ЗЗСО. 

У разі відсутності свідоцтва про народження, керівник закладу невідкладно інформує орган опіки та піклування для сприяння в оформленні документа. 

Привертаємо увагу, що заклади освіти можуть здійснювати електронну реєстрацію дітей для зарахування до першого класу закладів загальної середньої освіти Снятинської міської ради на базі електронної системи зарахування дітей до першого класу «Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою».