Розкриваємо професійні здобутки

20 лютого стартував марафон творчих здобутків педагогічних працівників закладів освіти Снятинщини, за ініціативи Снятинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Снятинської міської ради, в рамках атестації педагогічних працівників 2022-2023 навчального року.

Впродовж лютого-березня 2023 року свої професійні здобутки презентуватимуть педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти Снятинської міської ради.

У творчій атмосфері співробітництва педагоги ділитимуться передовим педагогічним досвідом з колегами, матимуть змогу розкрити свої професійні навички і здобутки, демонструючи тим самим індивідуальний підхід до викладання матеріалу, з використанням сучасних інформаційних технологій.

В доброзичливій, творчій атмосфері педагоги активно пропрацьовують цікаві техніки та вправи, вдосконалюють свої творчі вміння та зростають професійно.

Творчі можливості наших педагогів невичерпні на шляху до дитячих сердець, адже у такий непростий час саме вони продовжують свою місію – несуть світло знань, змінюють освіту та стають сильнішими, усвідомлюючи, що освіта – це інвестиція в майбутнє.

Бажаємо педагогам творчого пошуку, вдалих знахідок і успішних звершень задуманих справ, невичерпного джерела сил, натхнення і творчості!