Молодіжна рада Снятинщини взяла участь у молодіжному форумі “ТиЗміни”

Рушійною силою будь який змін є молодь. Адже молодь сьогодні – це завтрашні лідери, які формуватимуть порядок денний в державі. Тому зміни відбуватимуться тоді, коли молодіжна політика працюватиме як на рівні громади, так і на рівні держави.

З такою метою, 22 грудня у приміщенні Католицького ліцею святого Василія Великого відбувся другий Форум Молодіжних рад Прикарпаття «ТиЗміни», участь в якому взяла Берлад Яна, представник Молодіжної ради Снятинщини. Подія покликана активізувати молодіжний рух на Івано-Франківщині, надихнути молодь та молодіжні об’єднання для реалізації нових проектів.

Про розвиток та реалізацію молодіжної політики на Івано-Франківщині присутні почули з виступів: заступниці міністра молоді та спорту — Марини Потапенко, народних депутатів, обласних провідників молодіжної політики в ОДА Львова та Івано-Франківська, представників успішних Молодіжних рад Прикарпаття, всеукраїнських та міжнародних молодіжних організацій AIESEC, ГО «Вільні люди», ГО «Точка доступу» , які підіймали важливі теми, говорили про перспективи та виклики, які молодіжним лідерам потрібно здолати. Також на Форумі були представлені успішні кейси, молодіжні проєкти, де кожен мав можливість перейняти досвід, щоб втілити зміни у рідній громаді.

Щиро дякуємо організаторам форуму за те, що попри труднощі воєнного сьогодення, молодь має шанс на успішну самореалізацію, за мотивацію працювати та розвиватися у сфері молодіжної політики.