Гордість нашої громади

За ініціативи Снятинського міського голови Анатолія Шумка кращі снятинські спортсмени отримали подяки та стипендії міського голови.

З метою підтримки кращих спортсменів Снятининської міської територіальної громади, стимулювання їх за успішні виступи на міжнародних і всеукраїнських, обласних змаганнях, визнання вагомого внеску в розвиток спорту та на виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Снятинської міської ради 2021-2025, було призначено стипендію в розмірі 1 тис. грн. провідним спортсменам Снятинської міської територіальної громади, які зареєстровані та проживають на території громади за значні досягнення у спорті.

Цього року стипендію призначено вихованців Снятинської дитячо-юнацької спортивної школи Снятинської міської ради, а саме: Ткачу Миколі Сергійовичу та Кочеряну Ашоту Арменовичу.

Ми дякуємо юним спортсменам за активну життєву позицію, наполегливість та старанність у досягненні поставлених цілей та бажаємо успіхів, підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог. Нехай щастить вам у великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

Ви справжня гордість нашої громади.

Ткач Микола Сергійович вихованець Снятинської дитячо-юнацької спортивної школи відділення плавання.
Кочарян Ашот Арменович вихованець відділення боксу Снятинської дитячо-юнацької спортивної школи