День Гідності та свободи

День Гідності та свободи – пам’ятна дата, з якої в незалежній Україні розпочались докорінні зміни. Саме тому сьогодні ми вшановуємо пам’ять та подвиг кожного, хто захищав інтереси нашого народу під час Помаранчевої революції та Революції гідності.

21 листопада 2013 року в середмісті Києва розпочались перші акції протесту, на яких молодь – рушійна сила будь-яких звершень – згуртувалась заради свободи, справедливості та нашого європейського майбутнього.

Тієї страшної зими масовані обстріли беззбройних громадян забрали життя 107 активістів – Героїв Небесної сотні. Саме тоді наш ворог наважився перетнути український кордон, оскільки перемога Революції Гідності стала свідченням перемоги нашої волі! Небесна сотня поповнювалась майданівцями, які після подій в столиці продовжили боротись за Україну на Сході.

Ці події, як і Помаранчева революція у 2004 році, засвідчила непереможну відданість українців своїм ідеалам, історії та єдності поколінь.

Цьогоріч, коли вся країна піддається обстрілам окупантів, коли тисячі найхоробріших її синів віддають свої життя за наше мирне майбутнє, особливо важливо розуміти значущість часу, в якому ми живемо.

Єднаймось та борімось за гідність та свободу, пам’ятаймо та вшановуймо кожного Героя! Нехай наша спільна праця задля Перемоги пришвидшить її та принесе кожному мир. Разом виховаємо покоління, яке не боїться змін та готове відстоювати нашу державність.

Слава Україні!
Героям Слава!