Проводиться збір пропозицій із включення до кадрового резерву

З метою залучення громадськості, добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки та підвищення ефективності роботи Відділ освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради проводить збір пропозицій із включення до списків кадрового резерву на посаду головного спеціаліста відділу з питань спорту та молодіжної політики.

Основні вимоги:

До кадрового резерву зараховуються особи, які виявили бажання зайняти посаду в органах місцевого самоврядування, є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають відповідну кваліфікацію та освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем (спеціаліста, магістра), цілеспрямовані професіонали, що вміють працювати в режимі багатозадачності та  ініціативності, – орієнтовані на розвиток спорту та молоді у громаді, з відмінними організаційними навичками, добре володіють комп’ютерними технологіями, мають навики роботи з нормативно-законодавчими актами.

Якщо бажаєте особисто сприяти поліпшенню якості спортивної галузі та молодіжної політики у громаді запрошуємо стати частиною команди Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради та подати відповідну заяву та резюме за адресою: м. Снятин, вул. Шевченка, 70 (ратуша, 3 поверх, щоденно з 10:00 до 15:00 (крім суботи та неділі).

У разі питань або додаткових уточнень, просимо адресувати їх за номером телефону +380975984674 (Сніжана Володимирівна, головний спеціаліст).

Проведення зарахування до кадрового резерву здійснюється відповідно до визначених в установленому законом порядку вимог до професійної компетентності кандидата за результатами оцінювання його особистих досягнень, знань, умінь і навичок, моральних і ділових якостей для належного виконання посадових обов’язків.