Зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Снятинщини

27 жовтня 2022 року в приміщенні Снятинського центру позашкільної освіти «Сокіл» Снятинської міської ради, під головуванням Г. Корбут, відбулася тепла зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Снятинщини. У роботі взяли участь лідери учнівських самоврядувань усіх закладів освіти Снятинської міської ради та їх координатори.

Незважаючи на складну ситуацію в державі, команда активної молоді зуміла повернутися, але вже в оновленому складі. Тренінг для лідерів учнівського самоврядування закладів освіти провела практичний психолог Джурівського ліцею Оксана Петрівна Карп’юк.

Головною метою зустрічі було знайомство з дружним колективом та командна робота. Завдяки цікавим вправам лідери розвинули свою уважність, вміння підтримати та розуміти одне одного, а щоб одержати ще більше позитивних вражень, була запропонована руханка. Останнє завдання передбачало оформлення яскравих плакатів з ініціалами учасників заходу. В результаті спільної праці, лідери написали 3 незвичайні картини. І хоча країна-терорист завадила спокійному завершенню зустрічі, діти отримали позитивні емоції, яскраві усмішки та поставили нові цілі!

Лідери Снятинщини рухаються вперед! Активні, творчі, позитивно налаштовані учасники зустрічі висловили подяку організаторам за гарний досвід, можливість почерпнути нове та цікаве, що можна буде застосувати в практичній діяльності.