29 СЕРПНЯ – КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ «ОСВІТА, ОСВІТЯНИ – НЕЗЛАМНІ У ВІЙНІ»

Проведення освітянських серпневих заходів перед початком нового навчального року є багаторічною доброю традицією. Проте цьогорічна конференція педагогічних працівників відбувається у найскладніший для України час – в умовах повномасштабної війни. Ми, без перебільшення, зіткнулися з загрозою для незалежності, соборності й самого існування України та українського народу. Але освітяни – сильні, згуртовані та є надійним тилом.

Завдяки нашим захисникам та захисницям, які ризикують власним життям в нашій громаді на даний час безпечно, і ми маємо можливість, працювати в очному режимі.

Розпочався захід із урочистого виконання Гімну України, молитви за наших захисників та мир в Україні. Адже ми ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя, жодну загиблу українську дитину, жодного загиблого військового чи мирного жителя.

29 серпня, в Україні відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Захід відбувся за участю міського голови Снятинської міської ради Анатолія Богдановича Шумка, керуючої справами Виконавчого комітету Снятинської міської ради Оксани Ігорівни Саміли, голови Снятинської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Світлани Іванівни Карп’юк.

Модератором заходу була Оксана Перекліта, головний спеціаліст Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради.

Серед спікерів конференції:

Оксана Мизюк, начальник Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради;

Лілія Фокшанська, директор Снятинського закладу дошкільної освіти «Золотий ключик» Снятинської міської ради;

Юлія Пронь, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Снятинської міської ради;

Оксана Мамчур, директор Устянського ліцею імені Євгена Грицяка Снятинської міської ради;

Людмила Шихова, консультант Снятинського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

На робочої конференції представлено 6-ть діалогових платформ з них:

1. Підсумки минулого 2021/2022 навчального року;

2. Освітнє середовище: доступність і безпечність;

3. Робота закладів дошкільної освіти в умовах правового режиму воєнного стану: досвід і практичні інструменти

4. Психологічна допомога та емоційна підтримка учасникам освітнього процесу;

5. Національно-патріотичне виховання як основа формування нації;

6. Підбиття підсумків.

Також в рамках роботи конференції відбулось нагородження працівників освітньої галузі та колективи закладів освіти за підтримку Збройних сил України, розвиток волонтерського руху, успішне виконання мобілізаційних завдань в умовах воєнного часу, відданість країні та невичерпну енергію.