ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

17 серпня 2022 р. під головуванням начальниці Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради Оксани Мизюк відбулась нарада з питань планування безпечного та якісного освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році за участю представника відділу цивільного захисту Коломийського районного управління головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, фахівців відділу освіти та керівників закладів загальної середньої освіти Снятинської міської ради.

Новий навчальний рік, який незабаром розпочнеться, стартуватиме у надскладних умовах воєнного стану в нашій державі та карантинних обмежень. Отже, головним питаннями, озвученими Оксаною Михайлівною, були організація якісного освітнього процесу в складних умовах воєнного стану та збереження життя і здоров’я усіх його учасників – як здобувачів освіти, так і педагогів.

Порядок денний наради був достатньо широким. На нараді були розглянуті питання про особливості організації освітнього процесу у 2022/2023 н.р.; про підготовку закладів освіти до осінньо-зимового періоду та опалювального сезону з урахуванням можливостей залучення альтернативних джерел енергії; про розміщення вказівників у навчальних корпусах, що вказують шляхи евакуації учасників освітнього процесу до сховищ і укриттів; про оприлюднення на сторінках закладів освіти, а також дошках оголошень “Інструкції з дотримання правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні та протиепідемічних заходів під час організації освітнього процесу в 2022-2023 н.р.” для інформування та їх щоденного дотримання усіма учасниками освітнього процесу та інші.

А завершуючи нараду, Оксана Михайлівна наголосила на необхідності особистого контролю керівників закладів освіти за підготовкою до нового навчального року та повідомила, що ми разом докладемо усіх зусиль для того, щоб новий навчальний рік стартував у безпечних умовах із забезпеченням високої якості організації освітнього процесу.

Вдалого старту та мирного неба над Україною!