Гордість Снятинщини

Все колись буває вперше… Вперше наші випускники через війну в Україні здавали національний мультипредметний тест в новому, он-лайн форматі.

І дуже приємно відзначити, що в нашій Снятинській громаді вісім учнів з шести закладів освіти отримали найвищий бал з української мови, історії чи математики. Безперечним фаворитом серед них є учениця Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького Наталя Фенчишин, яка вчергове довела свої грунтовні знання, давши правильну відповідь на всі завдання тесту. Таким чином Наталя набрала 600 балів з 600 можливих!

Також максимальні 200 балів з історії України набрали четверо випускників: Івлєва Софія з Снятинського ліцею імені Василя Стефаника, Фроляк Іванна з Снятинського ліцею «Інтелект», Каравацький Владислав із Вовчківського ліцею імені Василя Равлюка та Юрійчук Марія з Княженського ліцею.

Наші талановиті математики, яких не лякають ні інтеграли, ні синуси з косинусами, ні логарифми – це Михайлишин Наталя з Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького і Крильчук Андрій з Джурівського ліцею. Їхній результат 200 з 200 з математики.

А випускниця Снятинського ліцею імені Василя Стефаника Гордіца Анастасія отримала максимальних 200 балів з української мови.

Молодці! Наші учні мають на кого рівнятися. Пишаємося вами, дорогі наші випускники. Хай відкриваються перед вами життєві горизонти, хай здійснюються мрії і підкоряються висоти! Нехай щастить вам у житті!