Національний мультипредметний тест – альтернатива ЗНО

24 березня 2022 року Верховна Рада України скасувала складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році.

Альтернативою традиційному ЗНО в Україні став національний мультипредметний тест, який проходив у формі комп’ютерного онлайн тестування з трьох предметів: українська мова, математика, історія України. Він містив 60 завдань, на виконання яких відводилось 120 хвилин.

Бажаючі взяти участь у тестуванні заздалегідь підтвердили свою участь та обрали місце проведення тесту.

Випускники закладів освіти Снятинської та Заболотівської територіальних громад, а також випускники минулих років проходили тестування в одному із закладів освіти Снятина.

Відповідно до графіка українського центру оцінювання якості освіти тимчасовий екзаменаційний центр працював 28.07, 29.07, 01.08, 04.08.2022 року.

Проведення НМТ забезпечували 16 педагогів, які пройшли ґрунтовну підготовку.

У тестуванні взяли участь 270 із 289 зареєстрованих. Одразу після тестування учасники бачили на екранах своїх моніторів, скільки набрали тестових балів, тож могли визначити свої результати за шкалою від 100 до 200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати учасників будуть опрацьовані та розміщені на їхніх інформаційних сторінках  приблизно через 7–8 днів після проходження тестування.

На даний час завершилась основна сесія НМТ. З 1 по 10 серпня 2022 року триває підтвердження участі в додатковій сесії НМТ, що здійснюється через інформаційну сторінку учасника тестування. Для них, а також для тих хто з поважних причин не з’явився на основну сесію, упродовж 16-20 серпня буде проведена додаткова сесія НМТ.

Відділ освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради вдячний працівникам ТЕЦ за організацію та проведення національного мультипредметного тесту, а також бажає випускникам успіхів та здійснення їхніх мрій під мирним небом України.