🗞️Керівникам закладі освіти передано документи про освіту для вручення випускникам 2022 року.


📌У п’ятницю, 17.06.2022 року Відділом освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради передано керівникам закладів освіти документи про освіту для вручення випускникам 2022 р.
📑З метою якісного та своєчасного здійснення видачі документів про освіту Відділом освіти, молодіжної політики та спорту опрацьовано та зареєстровано 672 документи про освіту та додатків до них.
Загалом видано 435 свідоцтв та додатків до них про базову середню освіту для дев’ятикласників з них 80 з відзнакою і 289 свідоцтв про загальну середню освіту для одинадцятикласників з них 14 золотих медалей та 34 золоті медалі.
Передано для нагородження 462 похвальні листи та 2 похвальні грамоти за високі досягнення у навчанні для здобувачів освіти 2021/2022 навчального року.
На даний час триває процес вручення керівниками закладів освіти документів про освіту випускникам 2022 року.
Дякуємо здобувачам освіти Снятинщини за досягнення високих показників у навчанні, за активну життєву позицію, вміння добиватися поставленої мети, працьовитість, чарівність, уважність, чуйне ставлення до оточуючих, сумлінне ставлення до навчання, уміння долати труднощі.