Молодіжна співпраця

📌Сьогодні, 09 червня 2022 року представники Молодіжної ради Снятинської міської ради взяли участь у круглому столі «Людський капітал, співпраця молоді та розвиток молодіжних ініціатив в громадах Прикарпаття».
📝Захід покликаний до обговорень важливих питань розвитку молодіжного середовища в громадах, інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя громад Прикарпаття, пошуку ініціатив та можливостей співпраці у питаннях єднання та допомоги у самореалізації молодих людей.
📑Організаторами даного заходу є Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття, спільно із ГО «Молодіжний простір», за фінансової підтримки United Community Banks. Inc (UCBI), які спільно розпочали роботу над створенням та розвитком молодіжного простору «Молодіжний інтеграційний центр «Захід – Івано-Франківськ» та працюють над проєктом розвитку мережі центрів молодіжної співпраці в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській та Чернівецькій областях з метою зміцнення згуртованості, національної солідарності та зменшення вразливості внутрішньо переміщеної молоді.
💙Ми дякуємо організаторам за можливість молоді Снятинщини взяти участь у заході, який піднімає важливу та актуальну тему!💛