Щиро вітаємо із закінченням навчального року, зі святом Останнього дзвоника.

Цей рік справді був непростим, а завершення навчального року не схоже на попередні. Бо ж останні три місяці ми чуємо відлуння повномасштабної війни💥, яку жорстоко розпочали російські окупанти на нашій українській землі, але завдяки вашим старанням та сумлінням вдалося гідно витримати всі випробування.

📚Шановні педагоги, ви герої освітнього фронту України! Попри неймовірно важкий для нашої Батьківщини час, ви вкотре проявляєте витривалість, відданість, чесність до роботи і вихованців. Низький вам уклін!

♥️Особливі слова вдячності батькам! За підтримку, співпрацю, розуміння тих проблем, якими живе сьогодні школа, за сумлінне виховання майбутніх громадян нашої держави.💙💛

🏫 Сьогоднішнє свято – особливо хвилююче для випускників. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Саме вам належить вести вперед Україну, відновлювати та інтегрувати її в європейське співтовариство. Це велика честь і, разом з тим, висока відповідальність. Будьте гідні свого суспільного покликання! Бажаємо вам впевненості у власних силах та бути гідними звання громадянина України!

🇺🇦Україна – сильна, Україна – непереможна! Слава нашій землі і українським захисникам!💙💛