Звернення громадян

Ви можете:

• звернутись з письмовою заявою до приймальні управління освіти, молоді та спорту Снятинської районної державної адміністрації, яка розташована за адресою: м. Снятин, вул. В. Коснятина, 19а, каб №.5

• надіслати лист поштою за адресою: 78300, м. Снятин, вул. В. Коснятина, 19а

• надіслати електронне звернення на е-адресу: 02143593@mail.gov.ua У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним).

• Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

• Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.