ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ СТАРТУВАВ КУРС «НУШ: БАЗОВА СЕРЕДНЯ ОСВІТА»

У межах впровадження реформи «Нова українська школа» ГС «Освіторія» разом з Міністерством освіти та науки України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) створили безоплатний курс «НУШ: базова середня освіта» для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи. Навчальні студії уже доступні на платформі О.університет.

Курс буде корисний для:

Після проходження програми можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин.

Протягом навчання вчителі ознайомляться з особливостями впровадження НУШ для базової середньої освіти на прикладі 5-6 класів, типовими освітніми програмами та базовими навчальними планами, дізнаються про вікові особливості когнітивних функцій мозку, здібностей та пізнавальних функцій дітей, опанують сучасні методи навчання та оцінювання в НУШ, а також дізнаються рекомендації щодо їхнього галузевого впровадження.

  • учителів 5-6 класів, що в 2022-2023 н.р. працюють у класах НУШ;
  • учителів, що прагнуть дізнатися більше про реформу освіти, нові підходи та інструменти в роботі з учнівством;
  • керівників ЗЗСО, що дбають про впровадження реформи.

Нині курс пройшли понад 13 тис. освітян.

Крім того, навчання тренерів Нової української школи було здійснено за пʼятьма напрямами: «НУШ для керівників ЗЗСО, «Оцінювання в НУШ», Діти НУШ: хто вони?», «Інструменти та сучасні підходи НУШ», «Інклюзія в НУШ».

Тренери курсу на безоплатній основі можуть навчати вчителів із використанням затверджених програм. База тренерів розміщена за покликанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Поділитися
Поділитися