Вітаємо з Днем знань і початком нового навчального року

Дорога освітянська родино!

Щиро вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року.

Перше вересня – особливе свято. Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас, – День знань!

Навчання – це прихований скарб, а знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва та розбудови нашої держави. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити, творити.

Дорогі здобувачі освіти, хай зерна науки зростатимуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок та кожен урок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Дякуємо Вам, дорогі педагоги, за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Ми вдячні Вам за те, що Ви виховуєте покоління свідомих українців, сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави, щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом з молодою генерацією.

Дякуємо освітянам, учням і їхнім батькам за те, що ми спільно та гідно долаємо всі виклики, зокрема, через вплив збройної агресії росії проти України та пандемії, які зробили нас сильнішими, більш гнучкими та технологічно розвиненими.

Віримо, що новий навчальний рік буде щедрим на творчі здобутки, наукові відкриття та професійні досягнення в українській освіті. Тож нехай плани кожного, зокрема в освіті, будуть реалізовані. Вірте в себе та не відступайте від власних мрій.

Нехай цьогорічний першовересень відкриває перед молоддю широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль, а батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей у вільній незалежній Україні!

Щиро бажаємо сил і терпіння. Ми вистоїмо, ми не здамося. Ми незламні!

Україна в нас єдина – і разом ми обов’язково переможемо!

Миру нам на нашій Богом даній землі!

Слава Україні!

Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.