Підсумки обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти Снятинської міської ради представили роботи на  обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». Конкурс проводився у номінаціях: «Література і журналістика», «Образотворче мистецтво» «Декоративно-прикладне мистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Фото-, відео-, кіномистецтво». Даний конкурс сприяв популяризації знань про космос, розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавлених у дослідженні Землі і космосу.

В роботах спостерігалася філософське бачення Космосу, розкриття фантазій, поглядів на проблеми Всесвіту юних митців.

На підставі підсумкових протоколів журі.

Поповнився список переможців обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» учнями/вихованцями Снятинської міської ради

Молодша вікова група (діти віком 8-12 років)

Номінація «Література і журналістика»

Друге місце

Середюк Юрій, учень Хутір-Будилівської філії Снятинського ліцею імені Василя Стефаника Снятинської міської ради, за роботу “Пригоди на Люлюмблії”;

Данилко Остап, вихованець гуртка “Географічне краєзнавство” Снятинського центру позашкільної освіти “Сокіл” Снятинської міської ради, за роботу “Велика космічна армія або таємне товариство ТОПІ” (керівник Оробець І.Ю.);

Третє місце

Крицанюк Ілля, вихованець гуртка “Юні мовознавці” Снятинського центру позашкільної освіти “Сокіл” Снятинської міської ради, за роботу “Космічний сон”(керівник Крицанюк І.В.).

Номінація «Образотворче мистецтво»

Друге місце

Яковів Соломія, вихованка гуртка “Маленькі художники” Снятинського центру позашкільної освіти “Сокіл” Снятинської міської ради, за роботу “Мрію в космос” (керівник Когут О.В.);

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Третє місце

Рубан Ірина, вихованка гуртка “Handmade” Центру позашкільної освіти

“Сокіл” Снятинської міської ради, за роботу “Подружка-інопланетянка” (керівник Кіцул С.В.);

Ладинська Анна, Ладинська Надія, учениці Устянського ліцею ім. Євгена Грицяка Снятинської міської ради, за роботу “Ракета ЗІРКОВА – планета КВІТКОВА” (керівник Ладинська О.В.).

Старша вікова група (діти віком 13-17 років)

Номінація «Література і журналістика»

Друге місце

Шкурган Христина, вихованка гуртка “Географічне краєзнавство” Центру позашкільної освіти “Сокіл” Снятинської міської ради, за роботу “Подорож на планету Зет”.

Номінація «Образотворче мистецтво»

Перше місце

Дідух Каріна, вихованка художньої школи Снятинського центру позашкільної освіти “Сокіл” Снятинської міської ради, за роботу “Світ для життя” (керівник Камінська С.Д.);

Третє місце

Кархут Денис, вихованець гуртка “Маленькі художники” Снятинського центру позашкільної освіти “Сокіл” Снятинської міської ради, за роботу “Людина в космосі” (керівник Когут О.В.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Поділитися
Поділитися