Підсумки виставки “Великодні передзвони”

13 квітня 2022 року на базі Снятинського центру позашкільної освіти «Сокіл» відбувся територіальний етап виставки для учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних та позашкільних закладів освіти з метою громадянського виховання дітей і молоді, формування у них шанобливого ставлення до традицій свого народу та розвитку вмінь і навичок, популяризації народних традицій, як безцінної історичної спадщини.

У виставці взяли участь здобувачі освіти із 8 закладів дошкільної освіти, 14 закладів загальної середньої освіти та Снятинського ЦПО «Сокіл».

Під час виставки було представлено 53 вироби дитячої творчості.

Зокрема, учасники виставки здобули такі призові місця:

Серед закладів дошкільної освіти

І місце

Колектив Завальського закладу дошкільної освіти «Вербиченька»

ІІ місце

Колектив Джурівського закладу дошкільної освіти «Теремок»

Колектив Попельниківського закладу дошкільної освіти «Сонечко»

Колектив Підвисоцького закладу дошкільної освіти «Пролісок»

ІІІ місце

Колектив Снятинського закладу дошкільної освіти «Золотий ключик»

Колектив Стецівського закладу дошкільної освіти «Веселка»

Колектив Новоселицького закладу дошкільної освіти «Світлячок»

Колектив Вовчківського закладу дошкільної освіти «Малятко»

Серед закладів загальної середньої освіти

у номінації «Великодня композиція»

ІІ місце

Колектив здобувачів освіти 5-Б класу Снятинського ліцею ім. В. Стефаника, за роботу «Великоднє диво», керівник Горошко М. М.

Молофій Олександра, учениця Снятинського ліцею «Інтелект», за роботу «Великоднє диво», керівник Крикливець Ю. І.

ІІІ місце

Колектив здобувачів освіти 2-Б класу Стецівського ліцею, за роботу «Великоднє диво», керівник Бучик О. В.

Ляшкевич Роман, учень Снятинського ліцею ім. М. Бажанського, за роботу «Великодній дивограй», керівник Романюк В. І.

Тимофійчук Софія, учениця Джурівського ліцею, за роботу «В очікуванні Великодня», керівник Хрептій О.С.

У номінації «Великодній віночок»

І місце

Крикливець Олександра, учениця Снятинського ліцею «Інтелект», за роботу «Пасхальний вінок», керівник Крикливець Ю. І.

ІІ місце

Погорецька Юлія, учениця Снятинського ліцею ім. М. Бажанського, за роботу «Пасхальний оберіг», керівник Романюк В. І.

ІІІ місце

Беднарчик Марія, учениця Княженського ліцею, за роботу «Великодній вінок», керівник Мага Г. І.

У номінації «Великодня писанка»

І місце

Колектив здобувачів освіти 5-А класу Стецівського ліцею, за роботу «Квітуча писанка», керівник Швець Н. М.

ІІ місце

Колектив здобувачів освіти 6 класу Новоселицької філії Джурівського ліцею, за роботу «Пасхальне яйце»

Пашковська Надія, учениця Вовчківського ліцею ім. В. Равлюка, за роботу «Йде весна запашна», керівник Немиш У.М.

ІІІ місце

Кіцул Каміла, учениця Долішньозалучанського ліцею ім. Я. Гояна, за роботу «Великодня красуня»

Серед закладів позашкільної освіти

у номінації «Великодня композиція»

І місце

Колектив здобувачів освіти гуртка «Hand made» Снятинського ЦПО «Сокіл», за роботу «Великодній настрій», керівник Кіцул С.В.

ІІ місце

Колектив здобувачів освіти гуртка «Hand made» Снятинського ЦПО «Сокіл», за роботу «Великодній настрій», керівник Кіцул С. В.

у номінації «Великодня писанка»

І місце

Колектив здобувачів освіти відділу «Художня школа» Снятинського ЦПО «Сокіл», за роботу «Великодня писанка», керівник Камінська С. Д.

ІІ місце

Колектив здобувачів освіти відділу «Художня школа» Снятинського ЦПО «Сокіл», за роботу «Святкова писанка», керівник Камінська С. Д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Поділитися
Поділитися