1 ВЕРЕСНЯ СТАРТУЄ ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ ІЗ ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАТИКИ В ШКОЛАХ

З 1 вересня 2022 року розпочнеться пілотування проєкту оновлення змісту, освітніх ресурсів і підходів до навчання інформатики в школах «Комп’ютерні науки нового покоління». Про це оголосили Міністерство освіти і науки, Міністерство цифрової трансформації та EU4DigitalUA під час спільної презентації проєкту.

«Один із наших ключових проєктів у рамках реформи ІТ-освіти – оновлення шкільного курсу з інформатики. В закладах освіти застаріле програмне забезпечення, не вистачає вчителів з ІТ-освітою, предмет викладають вчителі інших предметів. Це зовсім не ті уроки інформатики, які допоможуть дітям знайти себе у новому цифровому світі. Впевнений, що оновлені уроки з інформатики стануть тим першим базисом, який допоможе дітям потім легко знайти себе в ІТ-спеціальностях», – зазначив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України.

Пілотування відбуватиметься у 50 закладах загальної середньої освіти. А з 1 вересня 2023 року оновлений зміст предмета «Інформатика» для закладів загальної середньої освіти буде реалізовуватися на загальнодержавному рівні.

 Що передбачається?

Насамперед – залучення найкращих українських та європейських експертів, а також представників ІТ-кластерів та ІТ-асоціацій України, які зі свого боку вже готові надати технологічну експертизу для ефективного впровадження новітніх цифрових технологій у викладання, навчання та оцінювання учнів, а також створення нового контенту для шкільного предмета «Інформатика» у 1-11 класах.

Оновлення змісту та освітніх ресурсів «Інформатики» наразі є частиною великої реформи IT-освіти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Поділитися
Поділитися